Написати рівняння реакцій сульфатної кислоти з Купрум (ІІ) оксидом, Ферум (ІІІ) оксидом. Які

зміни відбуваються в пробірках.

Ответы на вопрос

Отвечает Синелобов Саша.

Ответ:

CuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O ( цвет бирюзовый)

Fe2O3+3H2SO4=Fe2(SO4)3+3H2O(цвет кирпичный)

Объяснение: