У трьох пробірках є розчини солей: натрій карбонат, натрій сульфат, натрій силікат. Використовуючи

лише барій хлорид та хлориду кислоту, визначте якісний склад кожної речовини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономорёва Алёна.

Ответ:

якісна реакція на натрій карбонат: якщо додати сильну кислоту,то повинно спостерігатися виділення вуглекислого газу:

Na2CO3 + 2HCl= 2NaCl + H2O+CO2

якісна реакція на натрій сульфат: якщо додати сіль барію, то повинна відбуватися реакція з виділенням осаду барію:

Na2SO4 + BaCl2 = BaSO4 + 2NaCl

якісна реакція на натрій силікат: якщо додати сильну кислоту,то повинна утворитися силікатна кислота:

Na2SiO3 + 2HCl = 2NaCl + H2SiO3

Объяснение: