Визначити масу солі,яка утворилася в результаті взаємодії магнію з оцтовою кислотою 40 г

Пожалуйста , помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Женя.

Ответ:

49,7 г

Объяснение:

Дано:

m(CH₃COOH) =40 г

m((CH₃COO)₂Mg)=?

Mg + 2CH₃COOH = (CH₃COO)₂Mg + H₂↑

M(CH₃COOH)=12*2+16*2+4 = 60 г/ моль

n (CH₃COOH)=m/M=40/60 =0,7 моль

n((CH₃COO)₂Mg)= 2n(CH₃COOH)=0,7/2=0,35 моль

M((CH₃COO)₂Mg)=12*4+16*4+3*2+24=142г/моль

m((CH₃COO)₂Mg)=n*M= 0,35*142=49,7 г