Кількість речовини трипальмітину, необхідно для рідкого мила масою 1кг, становить?


Ответы на вопрос

Отвечает Побережнюк Диана.

            х моль                                                                1000г

(С15Н31СОО)3С3Н5 + 3NaOH = С3Н5(ОН)3 + 3С15Н31СООNa

              1моль                                                          834г

х=1000*1/834=1,19моль