Обчислити маси води і кухонної солі, щоб виготовити: 1) 50 г 10% розчину;


Ответы на вопрос

Отвечает Гнатишина Элеонора.

Ответ:

m( розчину) = 50г

W(NaCl)=10%=0,1

Обчисли яку масу солі треба взяти:

W(речовини) =m1(речовини)

m2(розчину)

m1(речовини)= W×m1(розчину)

m(NaCl)=0,1×50г=5г

2. Обчисли, яку масу води треба взяти:

m(H2O)=50г-5г=45г