NaOH 1. якісний та кількісний склад 2.відносну молекулярну масу 3.масову частку елемента натрію Na


Ответы на вопрос

Отвечает Хотенова Настя.

1. Якісний склад: у речовині наявні атоми Натрію, Оксигену, Гідрогену.

Кількісний склад: один атом Натрію, один атом Оксигену та один атом Гідрогену;

2. Mr (NaOH) = 23 + 16 + 1 = 40 а.о.м.;

3. W (Na) = Mr (Na) × 100 / Mr (NaOH) = 23 × 100 / 40 = 57,5%