Hапишіть формулу сполуки, що складається з одного атома Натрію, одного атома Нітрогену і трьох

атомів Оксигену. Обчисліть масові частки елементів у сполуці .

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Андрей.

Ответ:

NaNO3

M(NaNO3) = 23+14+16*3 = 85 g/ mol

W(Na) = 23 / 85 * 100% = 27,06 mol

W(N) = 14 / 85 * 100% = 16,47 %

W(O) = 16*3 / 85 *100% = 56.47%

Объяснение: