Знайти масові частки елементів у сполуці Al2O3 (числа 2і3 малі)


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

Ответ:

53% (Al)

47%(O)

Объяснение:

Mr (Al2) + Mr (O3) = Mr (Al2O3)

54 + 48 = 102 грамм (Al2O3)

102 грамм = 100%

54 грамм = х%

Находим х через пропорцию:

х = 54 × 100/102

х = 53% (Al)

100% - 53% (Al) = 47%(O)