14. Обчисліть масу сахарози і води в 110 г розчину з масовою часткою 40%


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

m( сахарози) = 110*0,4=44г

m(H2O) = 110-44=66г

Объяснение: