Здійсніть перетворення ( складіть рівняння реакцій) за поданою схемою H2O → O2 → CaO → Ca(OH)2 →

CaCO3

Ответы на вопрос

Отвечает Гавриленко Даша.
2H2O=(эл ток) 2H2 + O2
O2 + 2Ca = 2CaO
CaO+H2O(пар)=Ca(OH)2
Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O
Отвечает Вериго Павел.

Ответ:

Смотри фото

Объяснение: