СРОООЧНО! ДАЮ 40 БАЛЛОВ!!!!! при згоранні 4,2 г органічної речовини утворилося 13,2г оксиду карбону

(4) і 5,4г води відносна густина пары речовини за азотом 3,виведіть молекулярну формулу

Ответы на вопрос

Отвечает Мещалкина Настя.

4,2 + 5,4 = 9,6 ( г)

13,2-9,6 = 3,6(г)

молекуляр формула=gf+Fа=FG²