Обчислити масові частки елементів в речовині Cr2(CO3)3. Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Куриляк Олексій.

Дано: Cr2(CO3)3

Знайти: W(Cr2); W(C3); W(O9)

Р-ня: Mr(Cr2(CO3)3)=Ar(Cr)×2+Ar(C)×3+Ar(O)×9=52×2+12×3+16×9=104+36+144=284

W(Cr2)=Ar(Cr)×2/Mr(Cr2(CO3)3)=52×2/284=0,37×100%=37%

W(C3)=Ar(C)×3/Mr(Cr2(CO3)3)=12×3/284=0,13×100%=13%

W(O9)=Ar(O)×9/Mr(Cr2(CO3)3)=16×9/284=0,50×100%=50%

Відповідь:W(Cr2)=0,37%; W(C3)=0,13%; W(O9)=50%