40 БАЛЛОВ!!! Обчисли масу солі що утворюється при взаємодії алюмінію масою 10,8 г з сіркою масою 32

г

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Анна.

Ответ:

дано

m(Al) =10.8 g

m(S) = 32 g

---------------

m(AL2S3)-?

2Al+3S-->Al2S3

M(Al) = 27 g/mol

n(Al) = m/M = 10.8 / 27 = 0.4  mol

M(S) = 32 g/mol

n(S) = m/M = 32 / 32 = 1 mol

n(AL) < n(S)

2n(Al) = n(Al2S3)

n(Al2S3) = 0.4 / 2 = 0.2 mol

M(Al2O3) = 102 g/mol

m(Al2O3) = n*M = 0.2 * 102 = 20.4 g

ответ 20.4g

Объяснение: