У 192 г води розчинили 8 г солі обчисліть массову частку солі в розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Мацун Анастасія.

Ответ: 4%

Объяснение:

Общ.масса = 192 + 8 = 200г.

Мас.содержание соли = (масса соли / массу р-ра) * 100% = 8/200 = 4%