Розв'яжіть задачу. Обчисліть у якому з оксидів масова частка Оксигену найбільша : CO2 P2O5 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Данил.

Ответ:

у оксиді (СО2)

Объяснение:

Дано:

СО2                                     Mr(CO2)=12+2*Ar(O)=12+2*16=44;

Р2О5                                   Mr(P2O5)=Ar(P)*2+Ar(O)*5=31*2+16*5=142

Ar(C) -12;                              

Ar(O) -16;                            w(P)=\frac{Ar(P)*N(P)}{Mr(P2O5)} = \frac{31*2}{142} =0.436=43.6%%

Ar(P) -31;                             w(C)=\frac{Ar(C)*N(C)}{Mr(CO2)} = \frac{12}{44} =0.27=27%    

                                          w(O)=100% - 43.6%= 56.4%    

                                          w(O)=100% - 27%= 73%

Отже найбільша масова частка Оксигену в оксиді (СО2)