Обчисліть масу (г) солі NaCl, необхідну для приготування 200 мл фізіологічного розчину (0,9%).

Уважайте, що густина цого розчину 1 г/мл

Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Дарья.

Ответ:

1,8 г

Объяснение:

1) Знайдемо масу розчину

m= V*ρ

m(розчину ) = 200мл * 1 г/мл = 200 г

2) Складаємо пропорцію

100% -  200г ( маса розчину )

0,9% - х ( маса солі )

х = 0,9% *200/100% = 1,8 г