Складіть та урівняйте схеми хімічних перетворень, вкажіть тип хімічної реакції:Ba→BaO→Ba(OH) 2 →

BaCl 2

Ответы на вопрос

Отвечает Килячкова Лиля.

1)2Ba+O2=2BaO

2)BaO+H2O=Ba(OH)2

3)Ba(OH)2+2HCl=BaCl2+2H2O

1)реакция присоединения

2)реакция присоединения

3)реакция обмена