Задача визначити, яка маса натрій нітратуутворюється при змішуванні водних, розчинів, які по 30 г

нітратної кислоти та натрій гідроксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Пичурин Арсений.

30гр----------------хгр=40,47гр

HNO3+NaOH=NaNO3+H2O

63гр-----------------85гр

х=(30×85)÷63=40,47гр

Ответ:Натрий нитрат - NaNO3 - масса - 40,47гр