15. (00-8-41) Определите плотность по водороду газообразного фторида серыв высшей степени

окисления серы.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белаш Полина.

Відповідь:

73

Пояснення:

Найвищий ступінь окиснення сірки- +6, а фтору- -1, тому формула фториду сірки F6S. Тоді молярна маса цієї сполуки 32+6*19=146 г/моль.

Примітка: атомна маса сульфуру- 32, а фтору- 19.

Тоді молярна маса водню- 1*2=2 г/моль (водень це Н2, а атомна маса гідрогену 1)

Тоді густина фториду сірки за воднем 146/2=73