Речовина А складається з двох хімічних елементів: Карбону і Гідрогену. Формульна маса А дорівнює

78, а масова частка Карбону в ній дорівнює 92,31%. Виведіть формулу речовини. Будь ласка дайте відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Горина Настя.

Ответ:

C₆H₆

Объяснение:

Найдём количество атомов углерода в молекуле

n(C)=\frac{Mr(CxHy)*w(C)}{Ar(C)} =\frac{78*0,9231}{12} =6

Тогда количество атомов водорода в молекуле

n(H)=\frac{Mr(CxHy)-Ar(C)*n(C)}{Ar(H)} =\frac{78-12*6}{1} =6

C6H6 - напоминает формулу бензола