У воді масою 350 гр. розчин сіль масою 50 гр. Обчисліть масову частку солі утворену в розчині?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарева Лиза.

Ответ:

Дано:

m(H2O)=350 гр

m(солі)=50гр

₩(солі)-?

Рішення:

₩(солі)=m(солі)/m(р-ра)

m (р-ра)=m(H2O)+m(солі)=350+50=400гр

₩(солі)=50/400=1.125,в процентах не знаю)

Відповідь:1.125

Объяснение:

повинно бути так)