1.Розв'язати задачу: До розчину натрій гідроксиду масою 32г додали розчин ферум(|ІІ) хлориду.

Знайти масу продуктів реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабий Ростислав.

Ответ:

Объяснение:

  32 г                                       Х г                 Х г

 3NaOH     +     FeCl3    =   Fe(OH)3    +   3NaCl

n=3 моль                         n=1 моль              n=3 моль

М=40 г/моль               М = 107 г/моль        М = 58,5 г/моль

m=120 г                         m=107 г                   m=175,5 г

32 г  NaOH   -   Х г  Fe(OH)3

120 г NaOH  -  107 г Fe(OH)3

m(Fe(OH)3) = 32 * 107 / 120 =28,5 г

32 г  NaOH    -   Х г  NaCl

120 г NaOH   -  175,5 г  NaCl

m(NaCl) = 32 * 175,5 / 120 = 46,8 г