Срочно Зазначте формулу сполуки з найбільшою масовою часткою Калію. k2O2KCIO3КОНК,2Соз​


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Лєра.

Ответ:

А К2О2

Объяснение:

Знайдемо масові частки елементів у сполуках.

Mr(K2O2)=2•Ar(K)+2•Ar(O)=2•39+2•16=110

ω(K)=2•Ar(K)/Mr(K2O2)=2•39/110=0,71 або,

помноживши це значення на 100%, одержимо 71%.

Mr(KOH)=Ar(K)+Ar(O)+Ar(H)=39+16+1=56

ω(K)=Ar(K)/Mr(KOH)=39/56=0,70 або,

помноживши це значення на 100%, одержимо 70%.

Mr(KClO3)=Ar(K)+Ar(Cl)+3•Ar(O)=39+35,5+3•16=122,5

ω(K)=Ar(K)/Mr(KClO3)=39/122,5=0,39 або,

помноживши це значення на 100%, одержимо 39%.

Mr(K2CO3)=2•Ar(K)+Ar(C)+3•Ar(O)=2•39+12+3•16=138

ω(K)=2•Ar(K)/Mr(K2CO3)=2•39/138=0,57 або,

помноживши це значення на 100%, одержимо 57%.