Розрахуйте кількість речовини 2,24 л хлору?​


Ответы на вопрос

Отвечает Обидина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(Cl2) = 2,24 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(Cl2)

n(Cl2) = V(Cl2) / Vm = 2,24 / 22,4 = 0,1 моль