Обчисліть кількість речовини алюмінію масою 270 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(Al) = 270 г

М(Al) = 27 г/моль

Найти

n(Al)

n(Al) = m / M = 270 / 27 = 10 моль