Який об`єм води потрібно долити до розчину масою 250г з масовою часткою розчиненої речовини 0,06,

щоб отримати розчин з масовою часткою 0,04?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шайдуллина Гульназ.

mрр=250*0,06=15

х - маса води, яку долили

0,04=15/х+250

15=0,04х+10

0,04х=5

х=125

Відповідь: 125мл