Обчисліть масу 7 літрів ацетилену!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанова Ника.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(C2H2) = 7 л

Vm=22,4 л/моль

М(С2Н2) = 26 г/моль

Найти

m(C2H2)

n(C2H2) = V(C2H2) / Vm = 7 / 22,4 =0,3 моль

m(C2H4) = n * M = 0,3 * 26 = 7,8 г