Скласти рівняння в молекулярній та йонній формах між речовинами Б) алюміній сульфату 1 натрій

ортофосфату В) барій гідроксиду і нітратної кислоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маньянова Руся.

Al2(SO4)3+2Na3PO4=2AlPO4+3Na2SO4

2Al(3+)+3SO4(2-)+6Na(+)+2PO4(3-)=2AlPO4+6Na(+)+3SO4(2-)

Al(3+)+PO4(3-)=AlPO4

Ba(OH)2+2HNO3=Ba(NO3)2+2H2O

Ba(2+)+2OH(-)+2H(+)+2NO3(-)=Ba(2+)+2NO3(-)+2H2O

H(+)+OH(-)=H2O