складіть молекулярне та іонно молекулярне рівняння реакції між сульфатом нікелюю та гідроксидом

калію.

Ответы на вопрос

Отвечает Тельпиш Денис.

Ответ:

Объяснение:

NiSO4 + 2KOH = Ni(OH)2(осад) + K2SO4, гідроксид нікелю утворює світло-зелені кристали.

Ni(2+)+ SO4(2-) + 2K(+) + 2OH(- ) = Ni(OH)2(осад) + 2K(+) + SO4( 2- )

Ni(2+) + 2OH(-) = Ni(OH)2(осад)