98 балов! Срочно химия! Відносна густина алкену за повітрям становить 1,93 масова частка Карбону в

ньому дорівнює 0, 86.встановіть формулу та дайте назву цьому вуглеводню. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Объяснение:

M(алкен) = 1.93*М(воздух) = 1.93*29 = 56 г/моль

М(С)×количество углерода в молекуле = 57*0.86 = 48 г/моль

То есть в молекуле 4 углерода и 8 водородов (56-48=8)

C4H8 - бутен (бутен-1 или бутен-2)