Обчислити масові частки елементів в складній речовині:Na2SiO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Павел.

Ответ:

Объяснение:

Na2SiO3

w(Na)=n*Ar(Na)/Mr(Na2SiO3)*100% = 2*23/122*100%= 37,7%

w(Si)=n*Ar(Si)/Mr(Na2SiO3)*100% = 1*28/122*100% = 23%

w(O)=n*Ar(O)/Mr(Na2SiO3)*100% = 3*16/122*100% = 39,3%