Визначити об'єм займає 2 г карбону (iv) оксиду​


Ответы на вопрос

Отвечает Невский Владимир.
V=n*Vm
M(CO2)=12+16*2=44 г/моль
n(CO2)=2/44=0,045 моль
V(CO2)=0,045*22,4=1,008 л