Маса натрію у сполуці з гідрогеном 0,958. Яка маса гідрогену міститься в 40 г сполуки​


Ответы на вопрос

Отвечает Болатов Алинур.

Ответ:

ω(Са)=0,952

m(сполуки)=40 г

m(Н) - ?

розв'язування задачи:

ω(Н) = 1-0,952 = 0,048

m(Н) = 40 г*0,048 = 0,96 г

Відповідь: 0,96 г

Объяснение: