Обчислити масову частку обох елементів у сполуці:K2S


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Карина.

Ответ:

S- 29%, K2- 71%

Объяснение:

39+39+32=110

32/110=0.29

0.29*100=29%

100-29=71%