Обчисліть відносні молекулярні маси речовин,формули яких:H2SO4 NH3


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Mr(H2SO4) = 2*1+4*16+31 =97

Mr(NH3) = 14+3*1 = 17

Объяснение: