до складу речовин входять один атом натрію один атом оксигену і один атом гідрогену напишіть

хімічну формулу сполуки та обчисліть масову частку елементів у ній! пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Бердников Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Сполука NaOH

w(Na) = 23/40*100% = 57,5%

w(O) = 16/40*100% = 40%

w(H) = 1/40*100% = 2,5%