Складіть формули сполук Фосфору з Оксигеном, якщо Фосфор виявляє валентність ( ІІІ). Обчисліть

масову частку Оксигену в цих сполуках.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бисимбаева Зарина.

Ответ:

Объяснение:

P2O3

Mr(P2O3) = 31*2 + 16*3 =110

W(O) = Ar(O) *n / Mr(P2O3)  *100% = 16*3 / 110  *100% =44%