Обчисліть кількість речовини: а) 16 г сірки S; б) 24 г кисню О2 В) 126 гнітратної кислоти HNO,;

г) 500 г кальцій карбонатуCaCO3; д) 18 кг води.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козаченко Андрей.

Ответ:

Объяснение:

1) n(S) = m / М = 16 г / 32 г/моль = 0,5 моль

2) n(O2) = m/ М = 24 г / 32 г/моль = 0,75 моль

3) n(HNO3) = m / М = 126 г / 63 г/моль = 2 моль

4) n(CaCO3) = m / М = 500 г / 100 г/моль = 5 моль

5) n(H2O) = m / М = 18 г / 18 г/моль = 1 моль