Обчисліть масу: а) водню кількістю 2 моль; б) кисню кількістю 3 моль в) води кількістю 5

моль.СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Лиза.

Ответ:

Объяснение:

а) n(H2)=2 моль

 M(H2)=2×1=2г/моль

 m(H2)=2моль×2г/моль=4 г

б) n(O2)=3моль

 M(O2)=2×16=32г/моль

m(O2)=3моль×32г/моль=96 г

в) n(H2O)=5 моль

M(H2O)=2×1+16=18 г/моль

m(H2O)=5моль×18г/моль=90 г