Скільки атомів Купруму міститься в металі, взятому кількістю речовини 3,25 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Абдиразак Назерке.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(Cu) = 3,25 моль

Na = 6,02*10²³

Найти

N(Cu)

N(Cu) = Na *n = 6,02*10²³ * 3,25 =1,96*10²⁴ атомов