Визначити скільки атомів карбону містить алкен ,якщо його молекулярна маса =98


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:

Кількість атомів Карбону 7.

Пояснення:

M (CnH2n) = 12n + 2n = 98 г/моль

Звідси:

12n + 2n = 98

14n = 98

n = 98 / 14 = 7

Формула: C7H14

Загальна кількість атомів: 14 + 7 = 21

Кількість атомів Карбону: 21 - 14 = 7