Яка кількість речовини вуглекислого газу CO2 масою 8,8 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Комякова Татьяна.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(CO2) = 8,8 г

М(СО2) = 44 г/моль

Найти

n(CO2)

n(CO2) = m / М = 8,8 / 44 = 0,2 моль