Знайти кількість речовини 2,7 грама алюмінія​


Ответы на вопрос

Отвечает Кирьяков Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Al)=2,7 г

ν(Al)-?

ν=m/M , M(Al)=27г/моль

ν(Al)=2,7г / 27г/моль =0,1моль

Відповідь: ν(Al)=0,1 моль