5. Розрахуйте молярні масисполук:Cr2O3; AlCl3; (NH4)2SПОМОЖІТЬ ПЖ​


Ответы на вопрос

Отвечает Федорко Назар.

Mr(Cr2O3) = 2•Ar(Cr) + 3•Ar(O) = (2•52) + (3•16) = 152

M(Cr2O3) = 152 г/моль

Mr(AlCl3) = Ar(Al) + 3•Ar(Cl) = 27 + (3•35,5) = 133,5

M(AlCl3) = 133,5 г/моль

Mr((NH4)2S) = 2•Ar(N) + 8•Ar(H) + Ar(S) = (2•14) + (8•1) + 32 = 68

M((NH4)2S) = 68 г/моль

Молекулярна маса співпадає з молярною