Обчислити масові частки Алюмінію, Сульфуру, Оксигену в алюміній сульфаті, формула якої Al2(SO4)3.


Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Al₂(SO₄)₃

Mr(Al₂(SO₄)₃)=2×Ar(Al)+3×(Ar(S)+4×Ar(O))=2×27+3×(32+4×16)=342

ω(Al)=2×Ar(Al)/Mr(Al₂(SO₄)₃)=2×27/342=0,158 або 15,8%

ω(S)=3×Ar(S)/Mr(Al₂(SO₄)₃)=3×32/342=0,281 або  28,1 %

ω(O)=12×Ar(O)/Mr(Al₂(SO₄)₃)=12×16/342=0,561 або  56,1%

Відповідь: ω(Al)=15,8%; ω(S)=28,1 %; ω(O)=56,1%