Обчисліть кількість речовини в 1 л рідкої води (дано розв'язок)


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Алиса.

Ответ:

n(H2O)=0.04моль

Объяснение:

Дано:

V(H20)=1л

Знайти:

n(H2O)=?

Розв'язання

n(H2O)=V/Vm=1л/22.4л/моль наближено =0.04моль