Завдання №1 Урівняти рівняння реакцій, поставити символи елементів замість пропусківа) Mg + HCl →

__ Cl2 + H2б) Fe + O2 → Fe2 __3в) C3 H8 + __2 → CO2 + H2OЗавдання №2Визначити у якій із сполук масова частка елемента Сульфуру є найменшою: FeS, SO3, H2S, PbS​

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Максим.

а) Mg + 2HCl = MgCl₂ + H₂↑

б) 4Fe + 3O₂ →t°→ 2Fe₂O₃

в) C3H8 + 5O₂ →t°→ 3CO₂ + 4H₂O

Задание 2:

Mr(FeS) = 88 г/моль

w(S) = 32/88 × 100% = 36 %

Mr(SO₃) = 80 г/моль

w(S) = 32/80 × 100% = 40 %

Mr(H₂S) = 34 г/моль

w(S) = 32/34 × 100% = 94 %

Mr(PbS) = 239 г/моль

w(S) = 32/239 × 100% = 13 %

Ответ: в PbS

Отвечает Осьмачко Богдан.

Ответ:

Объяснение:

Mg + 2HCl = MgCl2 + H2↑

4Fe + 3O2 = 2Fe2O3

C3H8 + 5O2 =3 CO2 ↑+ 4H2O

2) Mr(FeS) = 56+32 = 88

W(S) = Ar(S) *n / Mr(FeS)  *100% = 32*1 / 88  *100% =36%

Mr(SO3) = 32 + 16*3 = 80

W(S) = Ar(S) *n / Mr(SO3)   *100% = 32*1 / 80  *100% =40%

Mr(H2S) = 1*2 + 32 = 34

W(S) = Ar(S) * n / Mr(H2S)  *100% = 32*1 / 34  *100% = 94%

Mr(PbS) = 207 + 32 = 239

W(S) = Ar(S) *n / Mr(PbS)  *100% = 32 *1 / 239  *100% =13%

Ответ: PbS