Установіть послідовність використання реагентів для добування купруму (ІІ) гідроксиду, виходячи з

міді. А)NaOH Б)HCI В) O2 1. 2.3. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Новик Артур.

Ответ:

Объяснение:

2Cu + O2 = 2CuO

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

CuCl2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaCl