Визначити масу солі, яка утворюється при взаємодії Магнію з 36,5 г хлоридної кислоти. Який об'єм

водню при цьому утворюється? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Инна.

Ответ:

Объяснение:

                       36,5 г            Х г                  Х л

   Mg        +      2HCl    =     MgCl2     +     H2

                    n=2 моль         n=1 моль        n=1 моль

                М = 36,5 г/моль  М = 95 г/моль Vm=22,4 л/моль

                m=73 г                 m=95 г               V = 22,4 л

36,5 г   HCl    -   Х г  MgCl2

  73 г   HCl    -   95 г  MgCl2

m(MgCl2) = 36,5 * 95 / 73 =47,5 г

36,5 г  HCl    -   Х л   Н2

  73 г  HCl    -  22,4 л  Н2

V(H2) = 36,5 * 22,4 / 73 = 11,2 л