33 г натрій гідроксиду розчинили у воді, отримавши 108 г розчину. Знайди масову частку (%)

розчиненої речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Гарифуллин Самат.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 33 г

m(р-ра) = 108 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)   *100% = 33 *100 / 108 =30,5%